ERELEDEN NA 1960

Piet Barten,
erebestuurslid sedert 1938
erelid sedert 1960,
overleden 1981

Jo van Uden,
voorzitter 1959-1968,
erelid 1968,
overleden 1977

Albert Arts,
muzikant  1936,
koperblazer,
bestuurslid 1960-1974,
erelid 1974,
overleden 1983

J.A.M. van Lee,
beschermheer sedert 1974,
overleden 1983

Wilbert Kerkhof,
bestuurslid 1960-1976,
erelid sedert 1976,
overleden 2000

Jan Deben,
bestuurslid sedert 1951,
voorzitter in 1959 en 1968-1978,
erelid sedert 1978,
overleden 1992

Ties Verbruggen,
muzikant 1929,
klarinet,
bestuurslid 1945-1983,
erelid sedert 1983,
overleden 2001

Bert Manders,
muzikant 1950,
trombone,
erelid sedert 1985
overleden 12 maart 2018

Johan Fransen,
muzikant sedert 1925,
klarinet,
secretaris 1930-1953,
voorzitter 1978-1986,
erelid 1986,
overleden 1993

Antoon Strijbosch,
muzikant 1945,
tuba en besbas,
bestuurslid 1958-1990,
secretaris 1960-1972,
erelid sedert 1990,
overleden 1998

Harrie van Moorsel,
bestuurslid 1974-1992,
erelid sedert 1992,
overleden 25 februari 2010

Piet Vermunt,
bestuurslid vanaf 1978,
voorzitter 1986-2003,
ere-voorzitter sedert 12 maart 2003,
ontvangt bij zijn afscheid als voorzitter de gouden OBK-speld 2003

Martien Beekmans,
muzikant 1954-1968,
bariton en trombone,
bestuurslid 1982-2004,
erelid sedert 10 maart 2004

Martien van Leuken
muzikant 1954-2007,
grote trom harmonieorkest en Durdauwers,
erelid sedert 27 mei 2007

Kees Bressers
bestuurslid vanaf 1986,
penningmeester 1989-2004,
voorzitter 2003-2008,
erelid sedert 1 juni 2008,
ontvangt bij zijn afscheid als voorzitter de gouden OBK-speld 2008

Antoon Delisse
muzikant sedert 1954,
es-klarinet en tenorsaxofoon,
bestuurslid sedert 1981,
erelid sedert 15 september 2010,
overleden 26 juli 2014

Christ van Bree
voorzitter 2009-2016,
erelid sedert 6 april 2016,
ontvangt bij zijn afscheid als voorzitter de gouden OBK-speld 2016

Ine Vermunt
muzikante sedert 1984,
contrabas en klarinet,
erelid sedert 26 december 2016

Gerrit Kerkhof
muzikant sedert januari 1955,
trombonist,
erelid sedert 17 april 2019

Tijn van Brussel
leerling klarinet sedert 1-1-1966,
muzikant orkest sedert 1-1-1968,
Durdauwersmuzikant 1971-1996,
assistent-dirigent harmonie-orkest: vanaf 1-5-1980,
jubileuminsignes: zilver (1993), verguld (2008),
oprichter OBKrant 1982,
diverse commissies:  MOG, OBKrant, oo/ho,
bestuurslid 15-3-1983  -  1-3-1994,
secretaris 1: 22-12-1988  -  1-3-1994,
daarna secretaris 2: 2013-2016,
voorzitter 2016 - 2020,
ontvangt bij zijn afscheid als voorzitter de gouden OBK-speld.